Administrasjonen:

Trond Hanssen er teknisk sjef i kommunen.
trond.hanssen@ibestad.kommune.no
Mobil 917 36 167

Linn-Iren Sande jobber som saksbehandler, og har også ansvar for eiendomskatt og kommunale avgifter.
linn-iren.sande@ibestad.kommune.no
Telefon 481 54 206

Ole Pedersen Dyrstad er kommunens landbruksansvarlig.
ole-pedersen.dyrstad@ibestad.kommune.no
Telefon 902 12 737

Katrine Mari Norgård jobber som prosjektleder i kommunen.
katrine.nordgard@ibestad.kommune.no
Telefon 909 26 564

Gjermud Aas er enhetsleder for uteseksjonen, og har ansvar for daglig drift ute.
gjermund.aas@ibestad.kommune.no
Mobil 995 69 988

Uteseksjonen:

André Skog har til daglig hovedansvaret for skole, kulturhus og idrettshall.
andre.skog@ibestad.kommune.no
Mobil 902 90 381

Steffan Normann har til daglig hovedansvaret for barnehagene
steffan.normann@ibestad.kommune.no
Mobil 954 56 788

Runar Bue Hanssen har til daglig hovedansvaret for sykehjemmet.
runar.bue.hanssen@ibestad.kommune.no
Mobil 952 23 317

Renholdertjenesten:

Astrid Jensen er kommunens renholdsleder, og har til daglig sin hovedarbeidsplass på skole, kulturhus og idrettshall.
astrid.jensen@ibestad.kommune.no
Mobil 910 08 951

Unn Kristin Oldervik har til daglig sin hovedarbeidsplass på skole, kulturhus og idrettshall.

Svetlana Shpak har til daglig sin hovedarbeidsplass på sykehjemmet.

Solveig Bertheussen har til daglig sin hovedarbeidsplass på sykehjemmet.

Linda Bertheussen har til daglig sin hovedarbeidsplass i Hamnvik barnehage.